Alışveriş Sepetiniz:
Sepetinizde 0 Ürün var

Üyelik İşlemleri
Foxit PDF Editor

1. Nasıl TureType font yükleyebilirim?
Foxit PDf Editor'ün araç çubuğundaki "Import Font" butonuna basarak veya, "Edit > Import Font" menüsünü seçerek font yükleyebilirsiniz.

2. Dosya dizininde "~$***.pdf" isminde bir dosya oluşuyor. Bu dosya nedir?
Bu dosya, Foxit PDf Editor tarafından geçici olarak oluşturulur. Siz kendi dosyanızı kapattığınızda, bu dosyada silinecektir.

3. Foxit PDF Editor ile oluşturulmuş dosyayı neden kaydedemiyor veya yazıcı çıktısı alamıyorum?
Sizin değişiklik yapmaya veya yazıcı çıktısı almaya yetkiniz yoksa yapamazsınız. Dosya üzerinde işlem yapabilmek için yazarından yetki almanız gerekmektedir?,

4. Foxit PDF Editor, sürükle-bırak destekler mi?
Evet.

5. Foxit PDF Editor ile yeni bir PDF dosyası oluşturabilir misiniz?
Evet, boş bir PDF dosyası oluşturup, istediğiniz düzenlemeleri yapıp, Foxit PDF Editor ile bu dosyayı kaydedebilirsiniz. Boş bir PDF dosyası oluşturmak için araç çubuğundaki yeni butonuna basınız.

6. Foxit PDF Editor, dipnot oluşturabilir veya değiştirebilir mi?
Hayır. Foxit PDF Editor  ile dipnotları görüntüleyemez veya değiştiremezsiniz. Dip notları okuyabilmek veya değiştirebilmek için Foxit Reader'ı inceleyiniz.

7. Foxit Reader ile interaktif olmayan bir PDF formu üzerinde veri girişi yapmıştım, ancak dosyayı Foxit PDF Editor ile açtığım zaman hiçbir verinin gelmediğini gördüm. Neden?
Çünkü, girdiğiniz veriler orjinal PDF dosyasına ait bilgiler değildi. Foxit PDF Editor, girilmiş verileri göstermez.

8. Foxit PDF Editor'un, Windows dışındaki platformlar için versiyonları var mı?
Hayır.

9. Sayfa fon rengini nasıl değiştirebilirim?
Aslında PDF dosyalarındaki sayfaların fon rengi bulunmamaktadır. Ancak, fon nesnesi oluşturmak için şu işlemleri yapabilirsiniz: Sayfa fon rengini değiştirmek için, "Add a Graphics Object" seçildikten sonra, boyutları sayfa boyutunda olan bir dikdörtgen çizebilirsiniz. Özelliklerinden "Fill color" seçeneğini seçerek, fon rengini belirleyebilirsiniz. Daha sonra dikdörtgen üzerinde sağ tuşa basarak "Set to Background" seçebilirsiniz.

Fig Bilgi Teknolojileri

Katyon Bilişim